Header Image

Emma Barremyr

Jag heter Emma Barremyr, är 30 år och bosatt på Hammarö utanför Karlstad i Värmland. Jag är utbildad hälsocoach, dip. massör, lic. personlig tränare, dip. mindfulnessinstruktör, löpcoach och vidareutbildad inom träning under och efter graviditet. Jag driver mitt eget företag PT by Emma där jag främst jobbar som personlig tränare och influenser via mina sociala medier idag. I min blogg får du läsa om allt som rör hälsa och familjeliv. Jag har en dotter, Elsa som föddes i april 2017 och är i nuvarande stund gravid med mitt andra barn som beräknas komma i början på augusti 2019. Jag älskar att baka och laga mat, vara ute i naturen, pyssla i trädgården, träna och vara ute på äventyr! Här i bloggen och på Instagram får ni hänga med på det mesta och jag hoppas ni ska trivas här! KONTAKT: emma@ptbyemma.se SAMARBETSFÖRFRÅGNINGAR: emma@ptbyemma.se INSTAGRAM: @emmabarremyr

Filmen som sammanfattar drömresan till Thailand och Nya Zeeland

Publicerad,

God morgon mina fantastiska vänner ♥

Jag tänkte börja veckan här på bloggen med att visa en film från vår resa. Det är Pelle som gjort den och jag fick lov att publicera den i min youtube-kanal (yeeeeeey – första filmen i min kanal) för att kunna visa den för er!

Ni får följa med på drömresan till Thailand och Nya Zeeland i bild- och videoformat. Bland annat så får ni se alla bilder på de bästa stunderna från resan, filmen från fallskärmshoppet, hur mycket det blåste när vi vandrade Tongariro Alpine Crossing och andra små filmsnuttar!

Jag hoppas ni gillar den!

 

Ha en underbar måndag!

 

Kram / Emma.

14 Kommentarer

  1. Vilken härlig film Emma! 🙂 <3 Blir såååå ressugen!

  2. Ååååhh vilken fin film!

  3. Superfin film, bra jobbat! Och vilken resa! Tur jag gjort den själv annars hade jag blivit riktigt ocharmigt avis. 😉

  4. Men vilken film. Vill resa NU 🙂

  5. Vilken fantastisk film! Så roligt att ni ville dela med er <3 Man blir inte mindre sugen på att ut och resa igen när man sett denna!

    • Men åh, vad roligt att du tyckte det! Jag håller med, har varit hemma i två veckor och är REDAN ressugen igen, haha!

  6. Men WOW vilken härlig film! Kunde typ inte sluta le när jag såg den 😀 Åker själv på semester på fredag och ska film hela resan (äääälskade hur ni hade lagt in flygningen på globen där :p)

  7. Åhh, vilken härlig film och superpassande musik, love it!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *